Uczestnicy warsztatów siedzą na podłodze i wykonują zadanie w grupie.

W naszej ofercie mamy warsztaty i szkolenia, podczas których uczestnicy poszerzą swoje kompetencje miękkie, a także warsztaty kreatywne i relaksujące. Z nami  każdy może zostać artystą nawet wtedy gdy nigdy wcześniej nie zajmował się sztuką. Wytworzone rękodzieło każdy będzie mógł zabrać ze sobą i cieszyć nimi w domu wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Wszystkie warsztaty prowadzone są przez certyfikowanych coachów, trenerów, i animatorów.

Grupa osób bierze udział w warsztatach improwizacji teatralnej.

Teatr Improv

Improwiacja, teatr, zabawa

Metoda improwizacji teatralnej pozwala odblokować potencjał twórczej ekspresji i rozwinąć kreatywność. Pozwala na  wydobycie twórczego potencjału w sposób niewymuszony oraz wyzbycie się ciągłego zastanawiania się nad swoim działaniem.

Warsztaty idealne do budowy zbiorowej świadomości zespołu

Czas ok 2 godz.

Akcja Komunikacja

Intgracja, komunikacja, ruch

Nasze warsztaty prowadzone są metodą zabaw i gier fabularnych, które wyzwalają radość, spontaniczność oraz pobudzają umysły uczestników do kreatywnego działania. Celem ćwiczeń  jest poprawa komunikacji werbalnej i niewerbalnej w grupie.

Czas ok 2/3 godz.

Grupa osób stoi w kolejce, twarzami zwróconymi w naszą stronę.

Warsztaty stress off

Świadomość ciała, oddech, relaks

Co jest najlepsze na stres?

Ruch i śmiech. Przygotowaliśmy dla Ciebie ćwiczenia z elementami jogi klasycznej, pilatesu, oraz jogi śmiechu – śmiechowej gimnastyki. Ćwiczenia poprawią elastyczność ciała, pomogą w pozbyciu się napięcia i przykurczów mięśni. Przyspieszą krążenie, dodadzą energii, a dzięki połączeniu z jogą śmiechu, wprawią Cię w znakomity nastrój. Redukcja stresu fizycznego, emocjonalnego oraz mentalnego oraz rozluźnienie napięć w całym ciele to zadanie jogi śmiechu. Jest to rodzaj prozdrowotnej gimnastyki łączącej ćwiczenia śmiechowe z ćwiczeniami oddechowymi. Joga śmiechu jest doskonałym ćwiczeniem integracyjnym, lodołamaczem lub po prostu dobrą zabawą.

Czas ok 2 godziny

 Joga śmiechu

Oddychanie, ruch, śmiech

Joga śmiechu to rodzaj śmiechowej gimnastyki. Redukuje stres, zwiększa kreatywność. Pozwala nawet w ponury dzień spojrzeć łaskawie na świat.  Podczas warsztatów uwolnimy napięcie, nauczymy się wywoływać prozdrowotny śmiech

 

Czas ok 1 godz.

Piotr Tytoń

Szkolenia biznesowe

Rozwój kompetencji kadry menedżerskiej:

Zarządzanie zespołem, komunikacja z zespołem, delegowanie zadań, asertywność, motywowanie, zarządzanie czasem, zarządzanie zmianą, rozwiązywanie konfliktów.

Rozwój kompetencji członków zespołów:

Efektywność osobista i zespołowa, asertywność, komunikacja w zespole/ w obsłudze klienta/ z kontrahentem, zarządzanie czasem, profesjonalna obsługa klienta, organizacja pracy, współpraca w zespole, budowanie relacji w zespole/ z klientem/ kontrahentem.

 

Warsztaty z kompetencji miękkich 

Coach i trener kompetencji miękkich zaprasza na warsztaty:

  • „Być kobietą”/ „Być sobą” – o pewności siebie, zarządzaniu sobą w czasie, skuteczności w dążeniu do celu. W wersji tylko dla kobiet lub dla wszystkich.
  • „Mapa marzeń – moja droga do celu” – o filozofii Kaizen, afirmacjach, ustalaniu celu, tworzeniu mapy marzeń.
  • „Co z tym czasem?” – warsztat szkoleniowy, podczas którego Uczestnicy nauczą się efektywnie lub jeszcze bardziej efektywnie zarządzać sobą w czasie.
  • „Asertywnym być” – warsztat szkoleniowy, podczas którego dowiesz się, jak budować i wzmacniać swoją asertywność.
  • „Wypalenie zawodowe” – warsztat, podczas którego dowiesz się co ten stan oznacza, jak mu zapobiegać i jak sobie z nim radzić.
  • „Pewność siebie i poczucie własnej wartości” – szkolenie, podczas którego nauczysz się, jak być jeszcze bardziej pewnym siebie.
  • „Zarządzanie własnymi emocjami” -warsztat szkoleniowy, podczas którego nauczysz się jeszcze skuteczniej zarządzać własnymi emocjami.

Czas trwania od 3 do 6 godzin (w zależności od wyboru wariantu).