Uczestnicy gry terenowej, która odbyła się w Skansenie w Lublinie.

Aktywność na świeżym powietrzu to nieodzowny element każdej konferencji czy szkolenia. Dzięki temu możemy lepiej poznać miejsce, w którym odbywa się konferencja, odpocząć, zintegrować się i zrelaksować. Specjalnie dla was przygotowaliśmy aktywności zespołowe w  Kazimierzu Dolnym, Lublinie, Nałęczowie i okolicach. Ich czas zależny jest od możliwości czasowych grupy, odbywać się mogą zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem.

Uczestnicy gry terenowej w Skansenie w Lublinie wykonali jaskółkę na tle zabytkowej studni.

Gra miejska

Zabawa, budowanie zespołu, przygoda

Na potrzeby naszego klienta organizujemy zwiedzanie w postaci gry miejskiej z przewodnikami moderatorami, przeplatane zagadkami, zadaniami logicznymi, kreatywnymi, degustacją lokalnych potraw. Jest to doskonały sposób na zintegrowanie zespołu oraz zabawę i wypoczynek.

Czas: ok 2 godzin

Gra terenowa w konwencji programu telewizyjnego „Agent”

Przygoda, integracja, współzawodnictwo

 

Gra miejska, która łączy zabawę, rywalizację, budowanie zespołu i poznawanie Miasta w jednym. Zespół podzielony na grupy w towarzystwie moderatorów rozwiązuje wylosowane przez siebie zadania. Są to zadania kreatywne, zagadki logiczne, zadania siłowe. Każdej z grup w tajnym losowaniu wybrany jest agent który ma za zadanie torpedować w niejawny sposób działania grupy. Zadaniem grup jest jak zakończenie zadań w określonym czasie, wytypowanie agenta i jak najlepsza zabawa. Gry realizujemy w Kazimierzu Dolnym, Janowcu, Lublinie, Zamościu i Garbowie koło Lublina. 

Czas: zależny od wybranej opcji

 

Uczestnik gry terenowej w Skansenie w Lublinie niesie jajko na łyżce.
Widok z lotu ptaka na ruiny zamku, średniowieczną basztę i willę Tadeusza Pruszkowskiego w Kazimierzu Dolnym.

Poczuj Kazimierz

Legendy, historia, relaks

Spacer po miasteczku, zdobycie  Góry Trzech Krzyży, przejazd kazimierskimi trolejbusami kazimierskimi do ściany płaczu, zakończone wejściem do Wąwozu z Korzeniami

Czas ok 3 godziny

Poczuj Lublin©

Zabytki, ciekawostki, cebularze

Wyprawa po zabytkach i smakach Lublina. Odwiedzimy Wzgórze Zamkowe i Stare Miasto, poznamy historię Lubelskich zabytków, najsłynniejsze lubelskie legendy, zobaczymy czym różnią się Bramy Krakowska i Grodzka, a na koniec spróbujemy lubelskiego piwa i lubelskiego cebularza.

Czas ok 3 godziny

Brama główna Muzeum Narodowego na Zamku Lubelskim.

Nordic Walking z profesjonalny instruktorem

Wąwozy, aktywność, tlen

Wąwozy w Kazimierzu, Roztoczu i w Sandomierzu są świetną areną dla aktywności z kijkami nordic walking . Nasi certyfikowani instruktorzy poprowadzą  zarówno tych z Was którzy chodzili już z kijkami jak i tych, którzy nigdy wcześniej tego nie robili. W czasie wyprawy dowiecie się  jak wygląda poprawna technika chodzenia, odbędziecie  rozgrzewkę i spacer. Trasy przez nas proponowane dostosowane są do umiejętności i wydolności uczestników. .

Czas: ok 3 godzin

Duża grupa osób spaceruje z kijkami do Nordic Walking w jednym kierunku.
Żółty helikopter w locie na tle chmur.

Lot helikopterem

Emocje, piękne widoki, przygoda

Lot helikopterem nad Kazimierzem to niezapomniane przeżycie.
Niezapomniane widoki plus najlepsi piloci na Lubelszczyźnie to atrakcja, która zostanie w pamięci na długo.

Czas: ok ?? godzin