Nocne aktywności

Nie ukrywamy, że noc to nasza ulubiona pora. Stąd pomysł na nasz sztandarowy produkt Nocne zwiedzanie Kazimierza i inne nocne aktywności.

Noc to czas, kiedy energia miasta transformuje się, oferując unikalne doświadczenia i odpoczynek od codzienności. Nasze nocne aktywności są zaprojektowane, aby wprowadzić element tajemniczości i przygody, idealne dla tych, którzy chcą zostawić za sobą powagę dnia.

Po intensywnym dniu szkoleń lub konferencji Nocne Zwiedzanie Kazimierza jest idealną atrakcją, która nagrodzi uczestników i pozostawi niezapomniane wrażenia. Nocne aktywności to doskonała okazja, aby docenić pracowników i uświetnić imprezę firmową pokazami ognia albo muzyką na żywo. Bez względu na to, czy świętujecie sukces, czy pracujecie nad zbudowaniem zespołu — nasze nocne aktywności są gwarancją odpowiedniego nastroju, pobudzenia zmysłów i wyobraźni.

Nocne zwiedzanie Kazimierza — popularne

Przygoda, wąwozy, pochodnie

Nocą świat wygląda inaczej.
Nocą budzą się nieznane emocje.
Nocą historia ma inny wymiar.
Nocą może zdarzyć się wszystko…

Nasze Nocne Zwiedzanie Kazimierza to najlepsza opcja dla tych  wszystkich, którzy mają czas tylko wieczorem. Po zapadnięciu zmroku zabierzemy Was do świata dawnych mieszkańców Kazimierza oraz wejdziemy z Wami do Wąwozu, wyłącznie przy blasku pochodni. 

  *Nocne zwiedzanie Kazimierza zdobyło 1 miejsce na TOURISM TRENDS AWARDS w Gdańsku, w kategorii „Nowa Oferta Turystyczna” oraz wyróżnienie w Konkursie NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Czas ok. 2 godzin

Wariant Adventure (Przygodowy):

Wyprawę zaczniemy od spaceru po Miasteczku, kazimierskimi trolejbusami pojedziemy na Kirkut. Na koniec przejdziemy z pochodniami przez dwa wąwozy: Wąwozy Czarny i
Na Przychodnia, na koniec zdegustujemy lokalnego eliksiru.
Czas ok. 2,5 godziny

Zapytaj o opcje dodatkowe: ognisko, degustacje i inne

Wariant Advanced (Nasz klasyk)

Podczas wyprawy poznamy historyczne centrum Kazimierza z dawną dzielnicą Żydowską, kazimierskie trolejbusy, zawiozą nas na dawny cmentarz żydowski. Uwieńczeniem wyprawy będzie przejście z pochodniami przez Wąwóz Korzeniowy.

 Czas ok. 2,5 godziny

 

 

Fire show

Taniec, ogień, fascynacja

Gorące widowisko  na swoje wydarzenie, W ofercie posiadamy szeroki wachlarz różnorodnie stylizowanych pokazów ogniowych: kameralnych i na bardziej prestiżowe wydarzenia . Możemy przygotować także spektakle pełne wrażeń, pirotechniki i szalonej energii.

Czas ok 30 min

Muzyka na żywo

Emocje,  zabawa, relaks

Muzyka ma w sobie coś z żywiołu ognia. Pobudza emocje, wysyła nas do świata fantazji.

Bez muzyki trudno mówić o udanym wydarzeniu.

Najbliższa naszemu sercu jest muzyka kleizmerska ale też możemy zaprosić wykonawców innych utworów czy DJ a.

Czas ok 1.5 godz

Poker Face

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o wizycie w Kasynie i jesteś miłośnikiem kart, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję poczucia dreszczu emocji w bezpiecznym miejscu i bez użycia prawdziwych pieniędzy

Black Jack, Las Vegas Stud Poker, Texas Hold”em Poker, Omaha, Courchevel, Double Texas Hold”em Poker, …

Split, Ante, Flop, Turn, All In, Draw, Coin – Flip, Gutshot, Kicker, Nuts, 69, 27 Off, Connector, Trójka, Strit, Kareta, Poker Królewski, …

Nazwy przyprawiają Cię o zawrót głowy ?

Proszę się nie obawiać, już za chwilę wszystko stanie się jasne i proste …

W świat tej wyjątkowej rozrywki przeniesie Państwa 100% profesjonalista w swojej dziedzinie i rozgrywka stanie się ekskluzywną przyjemnością.